Skoči na glavno vsebino

27. 3. 2024: Revija pevskih zborov občin Pivka in Postojna

V sredo, 27.  3. 2024, sta se na reviji pevskih zborov občin Pivka in Postojna predstavila dva pevska zbora naše šole.

Na prireditvi so zapeli učenci od 3. do 9. razreda naše šole.

S petjem in sproščenim nastopom so pevci navdušili publiko,  še posebno pa jih je pohvalila strokovna spremljevalka revije gospa Marinka Šuštar. Pohvalila je petje, napredek in številčnost naših pevskih zborov. In del tega uspeha je prav vsak, ki nas podpira, spremlja, spodbuja.

Pevci vsako šolsko leto začnejo novo pot, ki je polna zagnanosti, optimizma, ljubezni do glasbe in včasih tudi velikih skrbi. Na vajah ne manjka dobre volje in veselja do petja, le včasih jo »zagode mladostniška razigranost«, ki bolj kot vse drugo preizkuša potrpežljivost učiteljice. Skupaj se učimo pesmi, ki nam niso vedno všeč, a se trudimo, da jih všečno zapojemo. Kako nam uspe,  ste se lahko prepričali ob poslušanju. V kolikor pa vam ni čas dopuščal, da ste bili z nami je nekaj utrinkov tudi na fotografijah.

 

Vsem pevkam in pevcem iskrene čestitke.

 

Učiteljica: Barbara Dolgan

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost