1. 10. 2024: Obisk novinarskega krožka podr. Bukovje na Radiu 94

Učenci s Podružnične šole Bukovje, ki sodelujejo pri novinarskem krožku ter nadarjeni učenki in učenca 4. in 5. razreda Podružnične šole Studeno so v torek, 1. oktobra, obiskali Radio 94. Tamkajšnja ekipa nas je toplo sprejela in nam predstavila, kako poteka delo na radiu.

Učenci so z zanimanjem spremljali predstavitev, ki jo je prekinilo oddajanje v živo, tako pa so imeli priložnost, da so lahko delo voditeljice spremljali kar iz studia. Eden izmed učencev se je tudi preizkusil v vlogi radijskega voditelja in v živo poročal o temperaturi zraka v Postojni.

Obisk Radia 94 je bil za učence poučen in zanimiv. Spoznali so, da se za radijsko oddajo skriva veliko več kot le voditelj  za mikrofonom.

Po ogledu radia, so učenci preizkusili svoje moči v bowlingu. Ugotovili smo, da so nekateri učenci pravi mojstri!

Uživali so v druženju, podiranju kegljev in čas je kar prehitro minil.

BESEDILO: učiteljica, Ana Savič

FOTOGRAFIJE: učiteljica, Sintia Klede